2008 Zawody Grand Prix Polski w Pływaniu – Tychy 22-23 listopad

W dniach 22-23.11.2008r odbyły się w Tychach kolejne zawody z cyklu Grand Prix Polski w pływaniu pod nazwą Londyn 2012.
Wystartowało w nich 8 zawodników z Oświęcimia w tym czterech uczniów naszej szkoły: Rodziewicz Kacper, Misian Hipolit, Barzycki Tomasz oraz Jarnot Adrian.
Największą niespodziankę sprawił nowy zawodnik z klubu ISRS Culani Warszawa, uczeń naszej szkoły Kacper Rodziewicz który pobił Rekord Europy na 200 stylem dowolnym – 2.09.49!!!! Niestety zawody nie były zgłoszone do kalendarza IPS i wynik nie będzie zatwierdzony. Smutna to wiadomość z jednej strony ale trudno….będziemy pracować dalej solidnie aby stało się to rzeczywistością. Poprawiał on również na innych dystansach swoje rekordy życiowe ponownie wygrywając w klasyfikacji ogólnej – 2634 pkt.