2011 – I Międzynarodowy Turniej Młodziczek w siatkówce

Nasza szkoła oraz UKS „Setbol” przygotowały niezwykłą w skali miasta i powiatu imprezę: „I Miedzynarodowy Turniej Młodziczek” w siatkówce. Impreza ta była dużym sukcesem sportowym i organizacyjnym. Poniżej można zapoznać się przebiegiem i wynikami zawodów, które odbywały się w nszej hali sportowej

Dzięki zaangażowaniu działaczy, dofinansowaniu przez UM Oświęcim, sponsorów oraz uprzejmości Starostwa Powiatowego i dyrekcji PZnr2 w dniach 7-8.06 udało się rozegrać „I Międzynarodowy Turnieju Młodziczek” zorganizowany przez UKS „Setbol” Oświęcim. Na zaproszenie naszego klubu do dwudniowej rywalizacji stawiły się drużyny BKS Aluprof Bielsko-Biała, MOSM Tychy, GS UKS Krzanowice, CS Adep Satu Mare (Rumunia), Victoria Cieszyn, która w ostatniej chwili zastąpiła rezygnującą z przyjazdu drużynę z Czech, oraz oczywiście zawodniczki naszego klubu prowadzone przez trenerkę Krystynę Karaś. Zespoły podzielono na dwie grupy.

Aż 11 spotkań obejrzała licznie zgromadzona publiczność, wśród której można było spotkać wiceprezydenta Oświęcimia p. Jana Korzeniowskiego, pracowników Wydziału Promocji UM Oświęcim, członków zarządu Starostwa Powiatowego Andrzeja Skrzypińskiego i Zbigniewa Starca, p. dyrektor MOSiR-u Agatę Gworek oraz dyrekcje PZ Nr2.